فرهنگ شرکت

از میوه های کم آویز استفاده کنید تا فعالیت ارزش افزوده پارکینگ را برای آزمایش بتا مشخص کنید. با کلیک های اضافی ، شکاف دیجیتال را نادیده بگیرید.

داده های BSKچشم انداز شرکتچشم انداز شرکت ما آمادگی برای انجام پروژه های جدید در زمینه اتوماسیون صنعتی و نشان دادن ابتکار عمل در جستجو و اجرای آنها است..


دانشگاه اتوماسیونایده ما این است که دانش عملی مربوط به سرویس تجهیزات اتوماسیون و نگهداری موثر در یک کارخانه را به اشتراک بگذاریم. این آموزش با نمایندگان بزرگترین شرکتهای تولید کننده تجهیزات اتوماسیون صنعتی به طور مشترک توسعه یافته است.


توسعه شرکته مدت 18 سال ، RGB Elektronika به طور مداوم دامنه فعالیت خود را با محصولات و خدمات جدید گسترش داده است. این نتیجه طبیعی استراتژی موثر شرکت ما بر اساس اعتماد مشتری و کیفیت بالای خدمات است.


رویکرد مشتری مداریمشتری بخش مهمی از سازمان ماست و رضایت مشتری هدف کار ماست. در RGB Elektronika سعی داریم دیدگاه مشتری را اصل راهنمای عملکرد خود قرار دهیم تا بتوانیم به طور دقیق به نیازهای بازار پاسخ دهیم.


توسعه کارمندانسفرهای تیم سازیاستراحت فعال بهترین فرصت برای وقت گذرانی با افرادی است که روزانه با آنها کار می کنیم. برای اینکه به طور هماهنگ پیش برود ، داشتن روابط بین فردی خوب بسیار مهم است ، که می تواند با استفاده از ادغام ، مشارکت مشترک در فعالیت های خارج از شرکت ، توسعه منافع متقابل و اوقات فراغت خوب تقویت شود..آموزشکارمندان ما این فرصت را دارند که در بسیاری از دوره های آموزشی جالب شرکت کنند تا دانش فعلی در مورد روند جهانی اتوماسیون و نگهداری صنعتی داشته باشند.


نظارت مربی در آغاز کاردوره پردازنده می تواند برای یک کارمند جدید استرس آور باشد ، اما در عین حال ، سریعترین رشد دانش و مهارت را ارائه می دهد. نظارت در این مدت توسط یک همکار باتجربه به شما کمک می کند تا عادت های مناسب را بدست آورید و در ابتدای کار به راحتی از پس اطلاعات زیادی برآیید.


کار مبتنی بر پذیرش چالش های جدیدکار بر روی فناوری های جدید یا حل مسائل غیرمتعارف به صورت روزانه نشان دهنده بالاترین ارزش افزوده در پیشرفت کارمند است.


سازمان و گفتگوبحث و گفتگو در بین کارمندانما در حین کار با پشت سر ایستادن حرف یکدیگر را قطع نمی کنیم. ما جلسات ، بحث ها و جلسات ایده پردازی را در اتاق های کنفرانس مطبوع یا در فضای باز در منطقه تفریحی شرکت ترتیب می دهیم.


ما به محیط زیست اهمیت می دهیمما به محیط زیست اهمیت می صنعت یکی از جدی ترین تهدیدها برای وضعیت خوب کره زمین است. با توجه بهماهیت خاص خدمات ما ، ما احساس مسئولیت مراقبت از محیط زیست را داریم. فعالیتهای ما با شعار "دور نریزید ، تعمیر کنید!" هدایت می شوند. ما هم فراموش نمی کنیم


فرهنگ پرهیز از اضافه کاریبرآورد صحیح زمان مورد نیاز برای انجام یک کار ، مدیریت ماهر پروژه و تقسیم مسئولیت ها به جلوگیری از اضافه کاری کمک می کند.جلسات با سرپرستاندر شرکت ما ، صرف نظر از موقعیتی که دارید می توانید مستقیماً با هر کسی صحبت کنید. ما گفتگو و جریان اطلاعات را بدون تقسیم ترویج می کنیم.


جلسات روزانهتیم های روزمره پروژه برای گفتگو در مورد پیشرفت در اجرای وظایف و برنامه ریزی مشترک چالش های روز بعد گرد هم می آیند.شرکت BSK

مرکز تعمير و فروش قطعات الکترونيکي


ساعت کاري


شنبه. - چهارشنبه .: 8 صبح - 6 بعد از ظهر


تهران - خيابان آزادي- نرسيده به ميدان انقلاب- خيابان جمالزاده جنوبي- کوچه رشتچي - بن بست يکم پلاک 1
02166569583
Www.Bsk-maintenance.Ir
info@bsk -maintenance.ir
09193427505


شرکت BSK

تهران - خيابان آزادي- نرسيده به ميدان انقلاب- خيابان جمالزاده جنوبي- کوچه رشتچي - بن بست يکم پلاک 1

ايميل: info@bsk-maintenance.ir
تلفن تماس: 02166569583

به روز باشيد

ما را در شبکه هاي اجتماعي دنبال کنيد